0świadczenie

0świadczenie

Z racji kontrowersji spowodowanych datą planowanego wydarzenia i przypisywaniem organizatorom złych intencji, jesteśmy zmuszeni przełożyć spotkanie Usprawiedliwieni2103. Chcemy uniknąć sytuacji, w której zarzuca się organizatorom, a szerzej Kościołowi promowanie wagarowania i przyzwalanie na uciekanie w pierwszym dniu wiosny ze szkoły. 

Intencja, która nam przyświecała podczas planowania wydarzenia, zakładała wręcz przeciwnie – zaproponowania pełnoletnim uczestnikom, niepełnoletnim uczniom oraz ich opiekunom alternatywy dla wagarowania w postaci wspólnego, zaplanowanego i zorganizowanego wyjścia w podanym dniu.

W sytuacji, w której nasze intencje mogą zostać źle zrozumiane, nie chcemy przyczyniać się do dawania pożywki głosom nieprzychylnym Kościołowi. Ze smutkiem przekładamy nasze spotkanie. Mamy nadzieję, że spotkamy się w tym samym obiekcie, w marcu przyszłego roku, choć nie 21 marca.

Bilety, które już zostały zakupione, zachowują swoją ważność. Oczywiście, przewidujemy również za nie zwroty pieniędzy. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów zostaną podane w najbliższym czasie/mailowo.

w imieniu Organizatorów
ks. Rafał Jarosiewicz

Logo Fundacji SMS z Nieba

 

Fundacja SMS z Nieba
ul. Bolesława Chrobrego 7
75 - 063 Koszalin
tel. 512-246-412
email: fundacja@smsznieba.pl

KRS: 0000475218
NIP: 6692520108
REGON: 321424220

Logo Duszpasterstwa Młode Wino

 

Duszpasterstwo Młodzieży
Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej
mlodewino.pl